Chateau Hotel Zbiroh, Zbiroh

Zámek 1, 33808
od 2.835 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vážení hosté, v Chateau hotelu Zbiroh budete přeneseni o několik staletí zpět, do dob knížat, králů, císařů… Stanete se skutečnými šlechtici, budete hýčkáni, rozmazlováni a uctíváni.


Další informace

Hotel Chateau Zbiroh je zasazen do novorenesačního zámku, o kterém první zmínka pochází již z 12. století a který stojí uprostřed malebné krajiny Křivoklátského lesa. Nabízí krytý bazén a wellness centrum s vířivkou, saunou a solárii.

Snové hotelové komnaty… Naše komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici máte výběr z 53 pokojů, každý je originál, prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. Můžete se rozhodnout, zda si vyberete pokojík o 20 m2 nebo apartmán královských rozměrů 110m2.

Zámecký vinný sklep ukrývá široký výběr kvalitních vín a v hotelové restauraci, která má podobu středověké taverny, jsou připravovány tradiční pokrmy české kuchyně. Zámek Zbiroh, známý nejhlubší studnou v Evropě, poskytuje možnost relaxace v okolním anglickém parku.

V areálu si můžete zahrát minigolf, kulečník, šipky a nechybí ani stolní tenis. Zajistit lze i vyjížďky na koních a 3 km vzdálený rybník je ideálním místem pro milovníky rybaření.

Chateau Zbiroh má tradičně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem, TV, minibarem a vlastní koupelnou s vanou.


Ceny

Apartmán
7.560 Kč
Dvoulůžkový pokoj
3.510 Kč
Jednolůžkový pokoj
2.835 Kč
Přistýlka
1.380 Kč
Snídaně
300 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Bezbariérový přístup
Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Restaurace
Společenské prostory
Terasa
Vířivka
Wellness služby
Nekuřácké pokoje
Pronájem kol
Výtah

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
104
Kapacita restaurace
100
Počet apartmánů
10

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Minibar

Restaurace

Zámecká krčma “ U Rudolfovy kratochvíle“

Dovolujeme si Vám oznámiti, že jest možno denně otevřenou krčmu U Rudolfovy kratochvíle navštíviti na zámku zbirožském.

Pohár dobrého vínka a žejdlík pivního moku, něco k snědku k tomu. Keramické nádobí, personál dobově oděný, interiér středověkem laděný, Vás určitě ohromí. Pečený pašík z naší pece, olizovati se každý z Vás bude přece. Na oběd i večer, můžete si dát maso z meče, na lávovém kameni bifteček, objednat jako dáreček. Na závěr něco sladké poezie, k tomu káva ze zrn z daleké Arábie.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Prosím obracejte se na naše obchodní oddělení: Ing. Pavlína Kořínková, tel. 602 503 792, email: sales@zbiroh.com nebo Linda Paulová, tel. 602 199 050 a email: linda@zbiroh.com.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Minigolf

Mapa

Centrum 2km
Autobus 1.5km
Vlak 5km
Velká mapa