Pension Hajaja, Kamenný Újezd

Kamenný Újezd 64, 33701
od 490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension se nachází v obci Kamenný Újezd u Rokycan, přímo na cyklostezce č. 3. Okresní město Rokycany je od pensionu vzdáleno 4 km, Plzeň 18 km a Praha 80 km. Dálnice je vzdálena 10 min. cesty autem (5 km). 

Další informace

Nabízíme ubytování obchodním cestujícím, rodinám s dětmi, seniorům, dovolenkářům a mnoha dalším hostům, kteří mají cestu okolo Rokycan.

V pensionu jsou pro Vás připraveny tři prostorné a stylově zařízené pokoje s vlastní koupelnou a vlastním vchodem z terasy. V největším pokoji se může ubytovat i pětičlenná rodina. Dále jsou k dispozici dva apartmány max. pro tři osoby s vlastní kuchyní a koupelnou. Celková kapacita pensionu je 12 osob. 

Parkovat autem lze na pozemku pensionu. Cyklisté mohou využívat prostornou garáž na úschovu kol a drobné opravy. Rovněž je k dispozici zvláštní místnost pro usušení oděvů. 

Pro přípravu snídaně využíváme sezónní ovoce a zeleninu z naší zahrádky, domácí vajíčka a kvalitní pečivo i uzeniny. Vegetariánská nebo bezlepková snídaně je možná. Dále našim hostům nabízíme k odpočinku venkovní posezení pod pergolou. K dispozici je letní kuchyňka. Možné je také pobýt u ohniště ve volné přírodě blízko pensionu. 

Ceny

Apartmán
920 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.400 Kč
Domácí mazlíček
120 Kč
Dvoulůžkový pokoj
880 Kč
Jednolůžkový pokoj
490 Kč
Snídaně
80 Kč
Třílůžkový pokoj
1.080 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
12

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Lednička
TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén venkovní

Okolí

V našem okolí se nachází magický vrch Žďár v přírodním parku Trhoň Brdy, v blízkosti našeho pensionu se nachází známá cyklotrasa 3, která vede přes Brdy do Prahy, dále máme v okolí do 20km zámek Kozel, zámek Nebílovy, zámek 3 císařů ve Zbiroze. Dále hrad Točník, Žebrák a hrad Radyni. V Rokycanech  (3 km od nás ) je oblíbené přírodní koupaliště. V Dobřívě (3km) od nás opačným směrem se nachází zrekonstruovaná kulturní památka Vodní hamr z 19 století. Nedaleko našeho pensionu mají možnost se děti učit jezdit na koních se zkušenou lektorkou , která se zabývá i Hipoterapií.


Mapa

Autobus 350m
Vlak 700m
Velká mapa