Pension Hajaja, Kamenný Újezd

Kamenný Újezd 64, 33701
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension se nachází v obci Kamenný Újezd u Rokycan, přímo na cyklostezce č. 3. Okresní město Rokycany je od pensionu vzdáleno 4 km, Plzeň 18 km a Praha 80 km. Dálnice je vzdálena 10 min. cesty autem (5 km). 

Další informace

Nabízíme ubytování obchodním cestujícím, rodinám s dětmi, seniorům, dovolenkářům a mnoha dalším hostům, kteří mají cestu okolo Rokycan.

V pensionu jsou pro Vás připraveny tři prostorné a stylově zařízené pokoje s vlastní koupelnou a vlastním vchodem z terasy. V největším pokoji se může ubytovat i pětičlenná rodina. Dále jsou k dispozici dva apartmány max. pro tři osoby s vlastní kuchyní a koupelnou. Celková kapacita pensionu je 12 osob. 

Parkovat autem lze na pozemku pensionu. Cyklisté mohou využívat prostornou garáž na úschovu kol a drobné opravy. Rovněž je k dispozici zvláštní místnost pro usušení oděvů. 

Pro přípravu snídaně využíváme sezónní ovoce a zeleninu z naší zahrádky, domácí vajíčka a kvalitní pečivo i uzeniny. Vegetariánská nebo bezlepková snídaně je možná. Dále našim hostům nabízíme k odpočinku venkovní posezení pod pergolou. K dispozici je letní kuchyňka. Možné je také pobýt u ohniště ve volné přírodě blízko pensionu. 

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Snídaně
80 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
12

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén venkovní

Mapa

Velká mapa